У Сумах правоохоронці встановили юнаків, які можуть бути причетними до крадіжок пального з автомобілів. Повідомлення про підозрілих осіб надійшло на лінію 102 після того, як у ніч на 12 травня в одному з дворів міста невідомі зливали пальне з машин. Згодом інформація про цей випадок також з’явилася у соціальних мережах.
Після перевірки оперативники кримінальної поліції провели низку заходів, опрацювали всі наявні дані та вийшли на учасників події. Як з’ясувалося, йдеться про трьох місцевих жителів віком 16, 17 та 19 років.
Щодо двох неповнолітніх фігурантів ювенальні поліцейські Сумського районного управління поліції оформили адміністративні матеріали за п’ятьма окремими епізодами дрібного викрадення чужого майна за ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У поліції пояснили, що сума збитків у кожному випадку не перевищувала межі кримінальної відповідальності.
Крім того, адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП склали й на батьків підлітків через невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Правоохоронці наголосили, що неповнолітні перебували на вулиці у пізню пору доби під час дії комендантської години.
Тим часом стосовно 19-річного учасника події наразі вирішують питання правової кваліфікації його дій. Перевірка триває, а поліцейські встановлюють усі обставини інциденту.
Правоохоронці також звернулися до батьків із закликом уважніше стежити за дозвіллям та колом спілкування дітей, особливо у вечірній і нічний час, а також нагадали про необхідність дотримання вимог комендантської години та недопущення протиправної поведінки неповнолітніх.




