У Сумах викрили шахрайство при облаштуванні шкільного укриття

У Сумах правоохоронці виявили групу осіб, які, ймовірно, привласнили понад 500 тисяч гривень, виділених на облаштування укриття в одній зі шкіл міста. Про це повідомили в Нацполіції Сумщини.

За даними слідства, під час капітального ремонту підвального приміщення посадові особи та підприємці завищували вартість матеріалів та обсяг виконаних робіт. Як наслідок, бюджетні кошти були витрачені не за призначенням.

“Директор товариства з обмеженою відповідальністю організував протиправну діяльність та залучив до неї керівників будівельних компаній, підприємців та бухгалтера. Вони відповідали за підписання договорів, постачання будматеріалів, складання актів із завищеними даними, фінансові операції та легалізацію незаконно отриманих коштів”, — повідомили у поліції.

Рекомендуємо

Також встановлено, що інженер технічного нагляду не контролював хід робіт належним чином і підписав акти виконаних робіт із недостовірною інформацією, фактично узаконюючи порушення.

Учасникам схеми повідомлено про підозри за статтями Кримінального кодексу України щодо привласнення бюджетних коштів, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, службового підроблення та службової недбалості.

Правоохоронці продовжують слідчі дії для встановлення повного кола осіб, причетних до незаконних схем.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів