У Сумах викрили злочинне угруповання, яке займалося рекетом

Сьогодні, 23 червня, поліція в Сумах викрила злочинне угруповання, яке займалося рекетом.

У січні цього року знайомий запросив потерпілого на зустріч, після чого ситуація переросла у напад. Троє невідомих осіб завдали чоловікові кількох ударів по голові, вивезли його за межі міста та, погрожуючи фізичною розправою, заволоділи грошима та цінними речами на суму понад 200 тисяч гривень.

Після цього нападники висунули додаткові вимоги: передати ще 100 тисяч гривень протягом наступного дня, а також надалі щомісяця сплачувати по 1000 доларів США.

У ході досудового розслідування слідчі ГУНП в Сумській області спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ, УСБУ в Сумській області та за силової підтримки РПОП встановили місцезнаходження та затримали 37-річного жителя обласного центру, якого вважають організатором схеми. Затримання проведено в процесуальному порядку.

Рекомендуємо

Під час подальших слідчих дій правоохоронці провели 7 обшуків за місцями проживання та перебування фігурантів. Вилучено мобільні телефони, SIM-картки, банківські картки, модем, купюру номіналом 50 доларів США з ознаками підробки, автомобіль, гладкоствольну рушницю, рушник зі слідами крові та документи.

Окремо під час обшуку на території домоволодіння, яким користувався ймовірний організатор, виявлено схрон із великою кількістю незаконно збережених боєприпасів, вогнепальної зброї та вибухових речовин.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України. Після завершення слідчих дій вирішуватиметься питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам групи. Досудове розслідування триває.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів