Упродовж найближчих семи днів у Сумах мають відновити світло у під’їздах 123 багатоквартирних будинків та запустити майже 40 ліфтів, які залишалися знеструмленими ще з березня через заборгованість.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Причиною відключення стало накопичення боргу за електроенергію з боку КП «Сумижилкомсервіс» — сума перевищила 8 мільйонів гривень. У результаті судового рішення рахунки підприємства були заблоковані, що унеможливило розрахунки з постачальниками.
Ситуацію взяв під особистий контроль начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров. За його ініціативи була проведена спільна нарада за участі представників Сумської МВА, компанії «Енера Суми», «Сумиобленерго» та «Укрінтеренерго». Він наголосив на необхідності невідкладного розв’язання проблеми, щоби мешканці не залишалися без елементарних умов життя.
«Ми досягли згоди щодо зняття технічної заявки на обмеження електропостачання. Крім того, міська влада вже надала КП «Сумижилкомсервіс» фінансову допомогу у розмірі 2,5 мільйона гривень», — зазначив Григоров. Він також додав, що технічні роботи з підключення світла та запуску ліфтів уже стартували.




