Унаслідок чергової атаки ворожих безпілотників по Сумах кількість постраждалих зросла до восьми осіб. Серед них — дитина і двоє дорослих, які наразі перебувають у лікарні під наглядом медиків.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Атака завдала значних руйнувань — пошкоджено вже 14 будівель. Зокрема, постраждали п’ять нежитлових приміщень на вулицях Металургів і Шкільна, три багатоквартирні житлові будинки на Металургів, а також шість приватних будинків на вулицях В’ячеслава Чорновола та Степана Бандери.
Вибуховою хвилею вибито 143 вікна та балкони в багатоповерхівках, приблизно 23 вікна у нежитлових приміщеннях та ще 10 — у приватних будинках.
Наразі триває активна фаза ліквідації наслідків. До робіт залучено рятувальників, працівників КП «Зеленбуд», а також волонтерів громадських організацій «Проліска» та «БаЛу». Протягом дня силами ДСНС та комунальників було закрито 62 віконні блоки, загальна кількість вже становить 73. Необхідні матеріали для ремонту надала ГО «Проліска».
Також департамент соцзахисту Сумської міської ради вже отримав 28 заяв на обстеження пошкодженого житла. Поліція зареєструвала 20 заяв про злочини, пов’язані з атакою, включно з двома зверненнями щодо знищення автомобілів.
У міській раді запевняють: допомога постраждалим триває, а фіксація збитків продовжується.




