Нещодавно близько опівночі на вулиці Білопільський шлях патрульні зупинили автомобіль Nissan, який небезпечно маневрував проїжджою частиною.
Коли інспектори підійшли до авто, жінка, яка перебувала всередині, пересіла на пасажирське сидіння та почала запевняти правоохоронців, що за кермом не була.
Ймовірною причиною такої поведінки стало те, що громадянка не мала права керування транспортними засобами, оскільки посвідчення водія вона не отримувала. Також у неї були явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Від проходження огляду на стан сп’яніння як на місці зупинки, так і в медичному закладі жінка категорично відмовилася.
Патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП та склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Від керування транспортним засобом її відсторонили.




