У Сумській ОВА посадовці, що погано працюють, отримують величезні премії.
Про це повідомляє голова бюджетної комісії Сумської міськради депутат Вадим Акпєров, пишуть Суми24.
Так, керуюча справами виконкому Юлія Павлик, яка отримала догану за поганий стан укриттів, водночас отримала 42 тисячі гривень премії. А ось за догану з цієї трудівниці вирахували всього 1,5 тисячі. Таким чином ця посадовиця отримала за червень понад 80 тисяч гривень зарплатні.
Рекомендуємо
І такі зарплати й премії отримує більшість членів виконкому не залежно від результатів їх діяльності та бездіяльності.




