У Сумській ОВА повідомили про наслідки ворожих атак на Сумщину: є загиблі, також постраждали діти

Сьогодні 18 лютого очільник Сумської ОВА Олег Григоров офіційно повідомив про наслідки учорашніх атак на область й Суми.

Сумщини пережила серію ворожих ударів безпілотниками по цивільній інфраструктурі.

Під ударами опинилися житлові будинки, адміністративні споруди, об’єкти транспортної та критичної інфраструктури. На прикордонні ворог знову атакував цивільні автівки.

В обласному центрі пошкоджено багатоквартирні будинки та інші будівлі — вибито сотні вікон, понівечено фасади й покрівлі.

Рекомендуємо

Кількість постраждалих унаслідок атак російських БпЛА зросла до 11. У лікарні залишається 28-річна жінка, інші лікуються амбулаторно.

Протягом дня тривала ліквідація наслідків ударів. На місцях працювали комунальні служби, рятувальники, правоохоронці та волонтери.

Інтенсивних атак зазнала Білопільська громада — постраждали четверо цивільних. Двох чоловіків 39 та 52 років госпіталізували.

На Шосткинщині, у Березівській громаді, внаслідок влучання БпЛА в будинок поранення дістав 46-річний чоловік. Його також госпіталізували.

Усім постраждалим надається медична допомога.

Ворог не відмовляється від обстрілів мирних громад і цивільної інфраструктури. Об’єднуємо зусилля, допомагаємо людям і відновлюємося.

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та перебувайте в безпечних місцях.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів