Сумщини пережила серію ворожих ударів безпілотниками по цивільній інфраструктурі.
Під ударами опинилися житлові будинки, адміністративні споруди, об’єкти транспортної та критичної інфраструктури. На прикордонні ворог знову атакував цивільні автівки.
В обласному центрі пошкоджено багатоквартирні будинки та інші будівлі — вибито сотні вікон, понівечено фасади й покрівлі.
Кількість постраждалих унаслідок атак російських БпЛА зросла до 11. У лікарні залишається 28-річна жінка, інші лікуються амбулаторно.
Протягом дня тривала ліквідація наслідків ударів. На місцях працювали комунальні служби, рятувальники, правоохоронці та волонтери.
Інтенсивних атак зазнала Білопільська громада — постраждали четверо цивільних. Двох чоловіків 39 та 52 років госпіталізували.
На Шосткинщині, у Березівській громаді, внаслідок влучання БпЛА в будинок поранення дістав 46-річний чоловік. Його також госпіталізували.
Усім постраждалим надається медична допомога.
Ворог не відмовляється від обстрілів мирних громад і цивільної інфраструктури. Об’єднуємо зусилля, допомагаємо людям і відновлюємося.
Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та перебувайте в безпечних місцях.




