У третьому турі Другої ліги чемпіонату України з футболу ФК «Тростянець» зазнав першої поразки цього сезону. На виїзді команда з Сумщини мінімально поступилася «Олександрії-2» — 2:1.
Про це інформує ФК «Тростянець», пишуть Суми24.
Перевага господарів була відчутною вже в першому таймі. На 21-й хвилині вони відкрили рахунок точним ударом з меж штрафного майданчика, а незадовго до перерви подвоїли його після швидкої контратаки.
На старті другої половини гри «Тростянець» скоротив відставання: на 50-й хвилині Замуренко, отримавши м’яч після вкидання з ауту, влучно пробив у дальній кут. Попри активний фінальний відрізок і кілька гострих моментів, зрівняти рахунок гостям так і не вдалося.
Після цієї поразки «Тростянець» опустився на третю позицію турнірної таблиці з шістьма очками. «Олександрія-2» піднялася на другу сходинку, маючи сім балів, а лідирує наразі київський «Ребел» із дев’ятьма очками.




