У Ворожбі поліцейські вчасно надали допомогу 76-річному пенсіонеру

До правоохоронців звернулася мешканка, стурбована відсутністю зв’язку зі своїм 76-річним дядьком, який проживає у Ворожбі. На її прохання офіцери громади негайно виїхали за вказаною адресою.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

Після прибуття та відкриття дверей вони виявили чоловіка у вкрай ослабленому стані. Він був при тямі, але потребував термінової медичної допомоги. Поліцейські викликали бригаду екстреної медичної допомоги й залишалися поруч, контролюючи ситуацію до її приїзду.

Рекомендуємо

Через нездатність чоловіка самостійно пересуватися, правоохоронці допомогли медикам перенести його до машини швидкої допомоги. Лікарі вирішили негайно госпіталізувати пацієнта.

Завдяки швидкій реакції поліцейських вдалося запобігти можливим трагічним наслідкам. Зараз пенсіонер перебуває у лікарні, його стан медики оцінюють як стабільний. Родичка висловила щиру подяку поліцейським за їхню людяність та оперативність, повідомили у поліції Сумської області.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів