Через обстріл місто залишилося без електропостачання, а воду жителям подають за графіком.
Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін. Він закликав мешканців зробити запаси води.
Згодом стало відомо про повторний удар РФ по цивільній інфраструктурі Конотопа.
“Там, куди прилетіло, були люди…. Триває пошуково-рятувальна операція. Задіяні всі служби”, — зазначив Семеніхін.
Унаслідок атаки люди отримали опіки та акубаротравми. Один із постраждалих перебуває у важкому стані. Також загинула прибиральниця. Відомо про чотирьох поранених. Під ударом опинилося залізничне депо.
Голова правління Укрзалізниці Олександр Перцовський повідомив, що під час обстрілу загинула одна з працівниць компанії, ще четверо співробітників зазнали травм.
“Болюча втрата — одна наша колега загинула під час цього удару. Четверо колег отримали травми. Шахеди попередньо реактивні, близько до кордону — й від попередження не всі встигли перейти в укриття. Це детально по секундах розбираємо”, — повідомив Перцовський.




