Сьогодні ворог знову атакував залізничну інфраструктуру на Сумщині. Шахед вдарив по території залізничної станції, унаслідок чого вибух пошкодив тепловози, залізничну колію та будівлю станції.
Також сьогодні ворожий БПЛА завдав удару по залізничній інфраструктурі на Миколаївщині. Там унаслідок атаки було пошкоджено тепловоз.
На щастя, обійшлося без постраждалих. На місці події працюють усі профільні служби.
Рекомендуємо
Як зазначив Олексій Кулеба, росія продовжує цілеспрямовано бити по цивільній транспортній інфраструктурі, наражаючи на небезпеку працівників та мешканців громад.




