Удари по Сумщині: РФ влучила в енергооб’єкти, заправку та поштове авто, є поранені

Сьогодні 6 червня ворог атакував енергетичну інфраструктуру, автозаправну станцію та поштовий транспорт на Сумщині.

Внаслідок ворожої атаки є постраждалі, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров.

За інформацією ОВА, після атак на енергетичну інфраструктуру, які тривали з вечора, в окремих населених пунктах виникли перебої з електропостачанням.

Як зазначив Григоров у Telegram, після опівночі російський безпілотник вдарив по АЗС у Тростянецькій громаді. У результаті атаки постраждала працівниця станції. Її госпіталізували, загрози життю немає.

Рекомендуємо

Згодом ще один безпілотник РФ атакував поштовий автомобіль на трасі в Сумському районі поблизу Садівської громади. Поранення дістав водій. Його доправили до лікарні, де медики надають необхідну допомогу.

Очільник ОВА також повідомив, що протягом минулої доби через російські обстріли в прикордонних громадах Сумської області постраждали ще п’ятеро людей.

Військові попереджають, що атака триває, а в повітряному просторі України залишаються кілька російських безпілотників.

Раніше Повітряні сили ЗСУ повідомили, що в ніч проти 6 червня російські військові запустили по Україні 272 безпілотники. Сили протиповітряної оборони знешкодили 249 із них. За даними Повітряних сил, зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння уламків на 13 локаціях.

Російські військові регулярно застосовують для атак по українських містах і цивільній інфраструктурі різні види озброєння, зокрема ударні безпілотники, ракети, КАБи та РСЗВ.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів