Monobank та ПриватБанк, які належать до найбільших фінансових установ України, оголосили про старт проєкту Дія.Картка. У перспективі вона має стати єдиним рішенням для зарахування всіх державних виплат, першою серед яких буде програма єКнига.
Про це повідомив Олег Гороховський, пишуть Суми24.
“Маю надію, що з часом усі чинні програми також перейдуть на цю платформу. Відтепер кожен зможе отримувати зарплати, соціальні виплати, стипендії чи використовувати свої особисті кошти через одну картку. Це позбавить потреби мати окрему карту для кожної програми. Важливо, щоб усе запрацювало саме так, як задумано”, — зазначив Олег Гороховський, співзасновник Monobank.
Щоб почати користуватися карткою, клієнтам Monobank потрібно оновити мобільний застосунок. Користувачі Android вже можуть це зробити, а версія для iOS буде доступна після завершення перевірки в Apple.
Гороховський закликав усіх українців, незалежно від того, чи отримують вони державні виплати, відкрити Дія.Картку заздалегідь. “Навіть якщо зараз немає потреби у виплатах, ця картка стане в нагоді в майбутньому”, — наголосив він.
ПриватБанк також оголосив про запуск Дія.Картки. Однак наразі її функціонал передбачає лише можливість участі у програмі єКнига. У банку повідомили, що клієнти старше 18 років вже можуть відкрити безплатний рахунок через Приват24 для отримання коштів на придбання книг українською мовою. Банк також пропонує кешбек у розмірі 10% за розрахунки цією карткою.
Поки що функції поповнення Дія.Картки, зняття готівки чи переказу коштів на інші рахунки відсутні.




