Точні населені пункти, де зафіксовані перебої, наразі не уточнюються.
Також проблеми з електропостачанням через атаки РФ спостерігаються у Запорізькій, Харківській та Чернігівській областях.
Енергетики зазначають, що аварійно-ремонтні бригади вже працюють над тим, аби якнайшвидше повернути світло споживачам. Водночас відновлення мереж ускладнюється ситуацією з безпекою та ризиком повторних ударів.
Крім того, в “Укренерго” звернули увагу на зростання споживання електроенергії. Станом на 09:30 8 травня цей показник був на 5,7 % вищим, ніж попереднього дня.
Через це українців закликають економніше користуватися електроенергією та по можливості не вмикати потужні електроприлади у періоди з 11:00 до 15:00, а також з 18:00 до 22:00.




