На Сумщині знову зафіксували проблеми з електропостачанням після російських атак. Як повідомили в “Укренерго”, на ранок 12 травня нові знеструмлення виникли через удари дронів та артилерії РФ.
Окрім Сумської області, перебої зі світлом також виникли у Донецькій, Харківській, Чернігівській та Миколаївській областях. Енергетики вже працюють над відновленням мереж у тих районах, де це дозволяє безпекова ситуація.
Також в Україні зросло споживання електроенергії. Станом на 09:30 12 травня показники були на 3,5% вищими, ніж днем раніше. В “Укренерго” пояснили це хмарною погодою в частині регіонів, через яку домашні сонячні електростанції виробляють менше електроенергії.
Українців закликають активніше користуватися електроенергією у денні години — від 11:00 до 15:00. А у період із 18:00 до 22:00 радять не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, щоб не перевантажувати систему.
Окремо повідомляється, що через негоду без електропостачання залишилися шість населених пунктів у Закарпатській області.




