НЕК “Укренерго” повідомляє про кризову ситуація в енергетиці: імпорт електрики сягнув максимуму, а тривалість обмежень для промисловості сягнула 15 годин.
Про це інформує НЕК “Укренерго”, пишуть Суми24.
Сьогодні 14 травня НЕК “Укренерго” дав розпорядження збільшити тривалість обмеження використання потужностей для бізнесу та промисловості до 15 годин, тобто з 16:00 до 7:00.
Рекомендуємо
13 травня Україна використала 21 072 МВт-год імпортованої електрики Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Це рекорд за весь період війни.
Тому НЕК “Укренерго” знову звертається до населення та просить зменшити використання світла, яке зросло через похолодання.




