В Конотопі чоловік незаконно зберігав в себе боєприпаси

Під час санкціонованого обшуку, проведеного в рамках розслідування відкритого кримінального провадження, співробітники кримінальної поліції Конотопського районного відділу виявили у 34-річного чоловіка три гранати: дві РГД-5 і одну Ф-1. Місцевий житель зберігав ці боєприпаси без відповідного дозволу. Усі знайдені предмети вилучено для проведення експертизи.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України, яка стосується незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

Рекомендуємо

Нагадуємо: громадяни, які добровільно здають зброю чи боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності за цією статтею. Зазначена норма передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів