В.о. мера Сум Артем Кобзар повідомив, що до Стецьківки пустили комунальний автобус

Сьогодні 10 лютого Артем кобзар повідомив, що КП "Електроавтотранс" виділило автобус, щоб жителі Стецьківки мали змогу дістатися до Сум та навпаки.

Вчора в вечорі староста Стецьківки повідомив Сумську міськраду про те, що перевізник з Сум відмовився надавати послуги з транспортування місцевим жителям.

Сумська ОВА, міськрада й КП “Електроавтотранс” в посиленому режимі намагалися розв’язати цю проблему.

Тому за маршрутом Суми – Стецьківка відтепер  курсує комунальний автобус КП “Електроавтотранс”.

Рекомендуємо

Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів