Як повідомив Артем Кобзар, сьогодні близько 02:30 у Зарічному районі Сум зафіксовано влучання у двір багатоквартирного будинку. За попередніми даними, удар було завдано безпілотником типу “Герань-2”.

Унаслідок атаки в багатоповерхівці вибито понад 50 вікон, пошкоджено припарковані автомобілі. Інформація щодо масштабів руйнувань наразі уточнюється.
Атака на залізничну інфраструктуру Сумщини
Уночі армія рф масовано атакувала безпілотниками й залізничну інфраструктуру Сумської області.

У Шосткинському районі під обстріл потрапила залізничниця — чергова по станції, яка прямувала на роботу. Їй оперативно надали медичну допомогу.
У цьому ж районі удару зазнав і “Вагон незламності”, встановлений у громаді для обігріву мешканців. На момент атаки люди перебували в укритті. Також пошкоджено будівлі залізниці та тепловоз. Щойно дозволила безпекова ситуація, залізничники відновили рух поїздів.

Під прицільним обстрілом опинилася й енергетична інфраструктура залізниці в цьому районі.
Крім того, ворог завдав удару безпілотниками по залізничній станції в Охтирському районі. Пошкоджено технічні приміщення та колії. Відновлювальні роботи тривають.

Це черговий акт тероризму проти української логістики. Ворог намагається зупинити рух поїздів, водночас українська залізниця посилює безпекові протоколи та продовжує роботу.
Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.




