У Сумській громаді після ворожих атак сталося займання складських приміщень, де зберігалися залишки сірковмісних речовин. Через це в окремих районах може відчуватися запах сірки, однак загрози для населення немає. Про це в четвер у Телеграмі повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров.
“Унаслідок удару ворожих авіабомб по околиці Сумської громади сталося займання у складських приміщеннях, де зберігалися залишки сірковмісних речовин. За інформацією відповідних служб, загрози для населення немає”, – написав він.
За словами Григорова, запах сірки можуть відчувати жителі окремих територій. Фахівці рекомендують мешканцям Бездрицької, Верхньосироватської та Краснопільської громад тримати вікна зачиненими та, за можливості, менше перебувати на відкритому повітрі.
Також очільник ОВА повідомив, що працівники лабораторного центру вже працюють на місці події та проводять необхідні заміри.
“Ситуація на контролі”, – додав Григоров.




