Через посилення ворожих обстрілів та кризової ситуації в енергетичній галузі, Сумська ОВА наказала керівникам прикордонних громад перенести пункти незламності в укриття.
Про це інформує Володимир Артюх, пишуть Суми24.
Наразі в області значно збільшилася кількість укриттів та їх місткість.На сьогодні кількість укриттів збільшилася на 426 одиниць і складає 2030 об’єктів. Місткість зросла на 101,4 тис. осіб.
Рекомендуємо
Через максимально небезпечну ситуацію в прикордонні та попит на послуги Пунктів незламності, Володимир Артюх дав наказ про перенесення Пунктів незламності в укриття для забезпечення максимального рівня безпеки для населення.




