У Сумах правоохоронці задокументували факти службової недбалості з боку колишнього директора одного з комунальних закладів культури. Як встановило слідство, протягом майже двох років посадовець систематично нараховував працівникам завищені зарплати, премії та доплати, що спричинило суттєві збитки — понад 640 тисяч гривень.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
Незаконну діяльність викрили працівники Управління стратегічних розслідувань у співпраці зі слідчими Сумського районного управління поліції. Згідно з висновками судової експертизи, у період із січня 2022-го по травень 2024 року внаслідок неправильного розрахунку окладів та інших виплат працівникам закладу, зокрема і самому директору, з бюджету було безпідставно виплачено понад 640 тисяч гривень.
Слідчі встановили, що до схеми могла бути причетна і головна бухгалтерка установи, яка раніше вже отримала підозру за статтею про зловживання службовим становищем.
Наразі екскерівнику повідомлено про підозру у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків — за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.




