В Сумах ФК”Вікторія” гратиме на стадіоні “Ювілейному” без вболівальників щонайменш до квітня 2024 року

В Сумах ФК”Вікторія” гратиме на стадіоні “Ювілейному” без вболівальників щонайменш до квітня 2024 року.

Про це інформує прессекретар клубу “Вікторія” Євген Тітаренко, пишуть Суми24.

По всій території України для футбольних клубів почали діяти послаблення обмежень на відвідування вболівальниками матчів. Але для прикордонних міст питання вирішується на рівні місцевого ОВА.

Рекомендуємо

Тому в ФК “Вікторія” звернулася до Сумської ОВА за дозволом, але відповідь отримають не раніше квітня, тому в березні клуб буде грати без вболівальників.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів