У Сумах тимчасово призупинять подачу гарячої води з 1 по 4 травня.
Про це повідомило ТОВ «Сумитеплоенерго», пишуть Суми24.
Як пояснюють у компанії, обмеження подачі гарячої води необхідне для проведення профілактичних робіт на обладнанні ТЕЦ, теплових мережах та підготовки до гідравлічних випробувань із підвищеним тиском.
Рекомендуємо
У Сумській міській раді підкреслили, що ці роботи спрямовані на підвищення надійності та якості теплопостачання у майбутньому опалювальному сезоні.




