У Сумах планують увічнити пам’ять жертв ракетного удару, що стався у Вербну неділю, шляхом створення меморіального об’єкта.
Про це інформує Сумська міська рада, пишуть Суми24.
Влада розглядає можливість облаштування постійного місця пам’яті на місці трагедії, яка сталася 13 квітня в центрі міста. Під час апаратної наради обговорювалося вшанування 35 загиблих внаслідок атаки, зокрема — встановлення меморіального знаку або невеликої каплиці.
Артем Кобзар висловив підтримку ініціативі, підкресливши важливість створення простору, де жителі міста зможуть віддати шану загиблим внаслідок російського обстрілу.
Як зазначив Кобзар, містяни вже самостійно організували імпровізований меморіал на провулку Академічному. Тепер же влада розглядає можливість облаштування офіційного місця з іменами, фотографіями та короткими біографіями загиблих.
Концепцію майбутнього меморіалу ще обговорюватимуть — насамперед із родичами жертв та представниками громади. Лише після цього ухвалять остаточне рішення. Опрацювання проєкту доручено відповідним структурним підрозділам міської ради.




