В Сумах порушник “зіграв” в перегони з патрульними: наркоман намагався втекти від поліції

В Сумах порушник “зіграв” в перегони з патрульними: наркоман намагався втекти від поліції.

Про це повідомляє ГУНП у Сумській області, пишуть Суми24.

Перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, водій Фольксваген Пасат спочатку порушив ПДР, а потім влаштував перегони з патрульними в центрі міста.

Рекомендуємо

На порушника склали адмінпротокол за статтею 122 та 122-2 КУпАП.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів