В Сумах порушник “зіграв” в перегони з патрульними: наркоман намагався втекти від поліції.
Про це повідомляє ГУНП у Сумській області, пишуть Суми24.
Перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, водій Фольксваген Пасат спочатку порушив ПДР, а потім влаштував перегони з патрульними в центрі міста.
Рекомендуємо
На порушника склали адмінпротокол за статтею 122 та 122-2 КУпАП.




