В Сумах продовжують облаштовувати укриття: цього разу в університеті

В Сумах продовжують облаштовувати укриття: цього разу в університеті.

Про це повідомляє Володимир Артюх, пишуть Суми24.

В одному з ВНЗ Сум доводять до ладу укриття, на ремонт якого міський бюджет виділив 5,6 млн.грн та 440 тисяч надав сам університет.

Рекомендуємо

Володимир Артюх особисто проконтролював хід робіт, та зазначив, що це інклюзивне укриття на 350 осіб. Також він повідомив, що цього року університет планує створити ще укриття в одному зі своїх гуртожитків.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів