В Сумах школярі навчатимуться дистанційно до кінця березня

У Сумській громаді подовжили дистанційний формат навчання для закладів дошкільної та позашкільної освіти до 28 березня.

Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.

Таке рішення ухвалено Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської МТГ, враховуючи безпекову ситуацію та рівень поширення ГРВІ.

Рекомендуємо

Обмеження стосуються закладів дошкільної, позашкільної та початкової мистецької освіти, а також підрозділів початкових шкіл. У дитячих садках, за необхідності, працюватимуть чергові групи.

Заклади позашкільної освіти зі спортивним спрямуванням можуть проводити навчально-тренувальні заняття для спортсменів старших вікових категорій і учасників заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних подій на 2025 рік. Це можливо лише за рішенням керівництва та за умови дотримання всіх вимог безпеки.

Крім того, у чергових групах дитсадків та спортивних закладах обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних норм, встановлених відповідними рішеннями комісії.

Нагадаємо, що на цьому ж засіданні було ухвалено рішення щодо запровадження дистанційного навчання у всіх закладах освіти через зростання рівня захворюваності на ГРВІ.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів