В Сумах судитимуть “волонтерів”, яки привласнили майже 5 млн грн донатів: що відомо про справу

Сьогодні 30 січня Сумська облпрокуратура повідомила, що справа шахраїв-волонтерів, які привласнили донати, передана до суду.

У Сумах справу так званих волонтерів, яких підозрюють у привласненні коштів, зібраних нібито на потреби військових, передали до суду. Йдеться про 4,7 мільйона гривень пожертв.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура у своєму Telegram-каналі.

Як зазначають у відомстві, прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо чотирьох мешканців Сум.

Рекомендуємо

За даними слідства, у червні 2022 року 27-річний чоловік очолив благодійну організацію і від її імені почав збирати кошти через соціальні мережі, декларуючи допомогу Збройним силам України.

При цьому для збору грошей використовувалися не лише реквізити його особистої банківської картки, а й картки трьох знайомих. Ці люди, як зазначають у прокуратурі, не мали жодного стосунку до волонтерської діяльності та діяли без довіреностей або будь-яких офіційних договорів.

У результаті, за інформацією правоохоронців, підозрювані загалом зібрали 12 мільйонів 535 тисяч гривень. З цієї суми 4 мільйони 685 тисяч гривень вони, за версією слідства, використали на власні потреби.

Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів