Близько 19:00 сьогодні 9 березня Сумиобленерго повідомило про знеструмлення у Сумах та Сумському районі через ворожі атаки.
Станом на 19:00 є відключення в Охтирському та Сумському районах також через обстріли.
Фахівці обленерго вже працюють для відновлення живлення.




