В Сумах та області знову обмежать доступ до електрики промисловим підприємствам та бізнесу

В Сумах та області знову обмежать доступ до електрики промисловим підприємствам та бізнесу.

Про це інформує НЕК “Укренерго”, пишуть Суми24.

В Україні все ще криза в енергетиці, бо рашисти пошкодили багато ТЕС і в країні нестача генерації.

Рекомендуємо

Через це сьогодні 19 квітня в період з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промислових підприємств будуть застосовані графіки обмеження потужностей.

Для населення жодних обмежень не буде.

НЕК “Укренерго” звернувся до населення з проханням дбайливо споживати електрику в пікові години й обмежити використання пристроїв великої потужності.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів