В Сумах та області знову обмежать доступ до електрики промисловим підприємствам та бізнесу.
Про це інформує НЕК “Укренерго”, пишуть Суми24.
В Україні все ще криза в енергетиці, бо рашисти пошкодили багато ТЕС і в країні нестача генерації.
Рекомендуємо
Через це сьогодні 19 квітня в період з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промислових підприємств будуть застосовані графіки обмеження потужностей.
Для населення жодних обмежень не буде.
НЕК “Укренерго” звернувся до населення з проханням дбайливо споживати електрику в пікові години й обмежити використання пристроїв великої потужності.




