В Сумах в центральній міській лікарні встановили сонячні панелі

В Сумах в центральній міській лікарні встановили сонячні панелі.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Мова йде про сонячну електростанцію, що на 52% покриває потреби лікарні в електроенергії. Більшу частину коштів, а це понад 27 тисяч євро надали благодійні організації, а Сумська територіальна громада виділила з бюджету майже 19 тисяч євро.

Рекомендуємо

Тепер лікарня планує придбати спеціальні акумулятори, щоб було альтернативне джерело живлення.

Завдяки цій електростанції, громада отримає економію у розмірі майже пів мільйона гривень, які вона планує спрямувати на інші медзаклади.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів