В Сумах в період з 15 по 23 квітня дезінфікують резервуари Токарівського водозабору

В Сумах в період з 15 по 23 квітня дезінфікують резервуари Токарівського водозабору.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Для забезпечення якості питної води та дотримання санітарних вимог, в Сумах почали щорічну дезінфекцію резервуарів Токарівського водозабору хлоркою.

Рекомендуємо

Через це в період з 15 по 23 квітня вода у декількох районах Сум може мати виражений запах хлору. Населення просять не нервувати, бо вода пройшла необхідні проби перед тим, як потрапила до споживачів.

Мова йде про наступні райони Сум:

  • район Василівки;
  • район проспекту Михайла Лушпи та проспекту Свободи;
  • район вулиць Героїв Крут, Збройних Сил України, Заливної, Харківської, Холодноярської бригади, Української Народної Республіки, Замостянської, Шістдесятників та прилеглих до них вулиць.
Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів