В Сумах в рамках благодійного проєкту “Кішка” безплатно стерилізують безпритульних тварин

В Сумах в рамках благодійного проєкту “Кішка” безплатно стерилізують безпритульних тварин.

Про це повідомляє Сумська міська рада, пишуть Суми24.

Проєкт “Кішка” фінансується міжнародною компанією «Four paws».

Стерилізує тварин Олеся Кистерна – лікар ветеринарної медицини, доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії СНАУ. Допомагають їй в роботі студенти-волонтери, які навчаються за напрямком “ветеринарія”.
Вони встигли простерилізувати 1006 котів й планують у перспективі виконати ще 1000 таких операцій.
Проєкт працює до грудня 2023 року.
Щоб стерилізувати безпритульну тварину, треба зареєструватися з понеділка до суботи за номером (099)7157769.
Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів