В Сумах відновили “найбільшу в Україні вишиванку”: до малювання стріт-арту долучився навіть Володимир Артюх

В Сумах відновили “найбільшу в Україні вишиванку”: до малювання стріт-арту долучився навіть Володимир Артюх.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

В Сумах ще вчора містяни почали відновлювати стріт-арт “найбільшу вишиванку”, яку створили у 2015 році.

Рекомендуємо

Сьогодні охочих побільшало, бо саме в День вишиванки, яка об’єднує українців по всьому світу, людям хотілося долучитися до цієї акції.

Навіть голова Сумської ОВА Володимир Артюх знайшов трошки часу, аби помалювати на бруківці.

474 метри “вишиванки” відновили за два дні мешканці Сум,

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів