З початком літа кожного року Міськводоканал проводить роботи з дезінфекції резервуарів водозаборів та водонасосних станцій, тому зараз містяни можуть помітити, що вода тхне хлором.
Про це інформує Міськводоканал, пишуть Суми24.
В період з 3 по 7 червня виконуються роботи з хлорування та дезінфекції Лучанської водонасосної станції, саме через це в частині Сум населення може помітити, що вода має запах хлору.
Рекомендуємо
Це стосується домівок, що розташовані за адресами:
- пр. Шевченка;
- вул. Реміснича;
- вул. Металургів;
- вул. Хворостянка;
- вул. Британська;
- вул. Революції Гідності;
- вул. Гетьмана П.Скоропадського;
- вул. Новомістенська;
- вул. Троїцька;
- вул. Псільська;
- вул. Привокзальна;
- вул. Бельгійська;
- вул. Родини Линтварьових;
- урочище Баранівка.
Вода була перевірена на відповідність санітарно-гігієнічним нормам, тому запаху хлору можна не боятися, а щоб його прибрати можна дати воді відстоятися.




