В Сумах вода може мати сильний запах хлору

З початком літа кожного року Міськводоканал проводить роботи з дезінфекції резервуарів водозаборів та водонасосних станцій, тому зараз містяни можуть помітити, що вода тхне хлором.

Про це інформує Міськводоканал, пишуть Суми24.

В період з 3 по 7 червня виконуються роботи з хлорування та дезінфекції Лучанської водонасосної станції, саме через це в частині Сум населення може помітити, що вода має запах хлору.

Рекомендуємо

Це стосується домівок, що розташовані за адресами:

  • пр. Шевченка;
  • вул. Реміснича;
  • вул. Металургів;
  • вул. Хворостянка;
  • вул. Британська;
  • вул. Революції Гідності;
  • вул. Гетьмана П.Скоропадського;
  • вул. Новомістенська;
  • вул. Троїцька;
  • вул. Псільська;
  • вул. Привокзальна;
  • вул. Бельгійська;
  • вул. Родини Линтварьових;
  • урочище Баранівка.

Вода була перевірена на відповідність санітарно-гігієнічним нормам, тому запаху хлору можна не боятися, а щоб його прибрати можна дати воді відстоятися.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів