В Сумах з 5 серпня обіцяють увімкнути гарячу воду

З понеділка, 5 серпня, жителі Сум знову зможуть користуватися гарячою водою.

Про це повідомили у ТОВ “Сумитеплоенерго”, пишуть Суми24.

За словами представників компанії, перенесення термінів відновлення гарячого водопостачання пов’язане з необхідністю проведення додаткових ремонтних робіт на обладнанні теплоелектроцентралі та теплових мережах міста.

Рекомендуємо

Слід зазначити, що Сумська ТЕЦ була зупинена для проведення гідравлічних випробувань ще 15 липня. Спочатку планувалося завершити всі роботи до 1 серпня, але виникла потреба у продовженні ремонтів.

Таким чином, через проведення додаткових ремонтних робіт подача гарячої води до будинків сум’ян була відкладена на кілька днів.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів