Поліція разом з СБУ сьогодні 5 листопада викрили посадовця Держпродспоживслужби та його знайомого, які вимагали гроші з підприємця.
Про це інформує ГУНП Сумщини.
Після позапланової перевірки закладу харчування, де чиновник знайшов порушення, він залучив спільника, який запропонував власнику «домовитися».
Рекомендуємо

Сума угоди теж промовиста: 15 тисяч гривень за «поблажливість» під час перевірки та ще по 3 тисячі щомісяця за «спокій». У результаті вони отримали 27 тисяч гривень хабаря, але замість прибутку отримали кримінальну справу.
Посадовцю інкримінують ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди. Його спільнику — пособництво у вчиненні злочину за тією ж статтею.
Триває слідство.




