В Сумах знайшли труп лисиці, яка померла від сказу.
Про це повідомляє Наталія Галушко, лікар-епідеміолог Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, пишуть Суми24.
Труп тварини знайшли в районі “Прокоф’євського” автомобільного мосту, що сполучає Проспект Свободи та вулицю Герасима Кондратьєва сьогодні 6 жовтня.
Рекомендуємо
Центр контролю захворювань провів експертизу, та зробив висновок, що лисиця померла від сказу.
Лікарі-епідеміологи попереджують, якщо хтось з мешканців мав контакт з твариною чи її трупом, їм необхідно негайно звернутися за медичною допомогою до центральної міської лікарні або лікарні Святого Пантелеймона, до міської або обласної дитячої лікарні. Саме у цих медзакладах їм можуть зробити щеплення від сказу.




