В Сумах знову пів міста без води: що відомо про причини

Станом на 15:00 сьогодні 2 січня Міськводоканал повідомив про знеструмлення одного з водозаборів міста.

У Сумах сьогодні, 2 січня, виникли перебої з водопостачанням через проблеми в роботі електромереж. Як стало відомо, з 15:05 було знеструмлено один із ключових водозаборів міста. Через це насосне обладнання тимчасово зупинилося, а подача води в окремих районах припинилася.

У КП «Міськводоканал» повідомили, що обмеження торкнулися мешканців Хіммістечка та району Басів, а також вулиць Сергія Табали й Харківської.

Без стабільного водопостачання наразі залишаються будинки:

  • на проспекті Свободи,
  • вулицях Холодноярської бригади, Української Народної Республіки та Шістдесятників.
  • перебої фіксують у провулку Сапухівському та на прилеглих до нього вулицях.
Рекомендуємо

Наразі енергетики з’ясовують причини аварійного відключення електроенергії та проводять відновлювальні роботи. У «Міськводоканалі» зазначають, що водопостачання буде відновлено одразу після стабілізації енергопостачання. За додатковою інформацією мешканці міста можуть звертатися до диспетчерської служби за телефонами: 050 407-81-10 або 067 548-21-12.

Слідкуйте за розвитком ситуації в місті на офіційних сторінках Сумиобленерго та Міськводоканал, а також за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів