В Сумах знову планують збільшити кількість укриттів

Сьогодні, 14 червня, очільник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко повідомив, що у Сумах посилюють систему цивільного захисту населення.

Через близькість до лінії зіткнення армія агресора застосовує різні види озброєння, а загрози виникають дуже швидко, тому жителям громади важливо оперативно реагувати на небезпеку та користуватися найближчими укриттями.

Наразі в громаді діє система укриттів і об’єктів цивільного захисту, кожен з яких виконує свої функції відповідно до категорії захисту. Інтерактивна мапа укриттів доступна на сайті СМВА.

Для жителів Сумської МТГ відкриті 179 найпростіших укриттів. Це підвальні та цокольні приміщення, які були пристосовані та верифіковані для короткочасного перебування людей. Вони дають змогу оперативно захистити населення під час повітряних тривог і ворожих обстрілів.

Рекомендуємо

Також у громаді є 14 сховищ цивільного захисту. Це герметичні споруди високого класу, де створені всі необхідні умови для життєдіяльності та безперервного перебування людей понад 48 годин.

Крім того, у Сумах функціонують два протирадіаційні укриття.

У населених пунктах Сумської громади на відкритій місцевості встановлені модульні укриття.

На випадок критичних аварійних відключень електроенергії, водопостачання та інших надзвичайних ситуацій у громаді облаштовано пункти незламності. У них мешканці можуть отримати тепло, воду, електроенергію, мобільний зв’язок і базові умови для життя. Станом на сьогодні у громаді працюють 39 стаціонарних та два мобільні пункти незламності.

“У складних безпекових та економічних умовах збільшуємо фонд захисних споруд. Реалізуємо проекти із залученням державних та інвестиційних коштів на умовах співфінансування. Здійснюємо капітальні ремонти та зводимо нові об’єкти. Будівництво нових споруд цивільного захисту та забезпечення їх цілодобової доступності перебуває на постійному контролі”.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів