В Сумах знову повідомили про “замінування” ОДА.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
Вже не вперше поліція отримує повідомлення про замінування адміністративних будівель в місті. Сьогодні зловмисники повідомили про замінування ОДА.
Рекомендуємо
Через це всіх робітників з будівлі було евакуйовано, а на місці розпочали перевірку фахівці-вибухотехніки й кінологи.
Як і минулого разу, інформація не підтвердилася. Поліція розпочала пошуки “гумориста-мінувальника”.




