В Сумах знову повідомили про “замінування” ОДА

В Сумах знову повідомили про “замінування” ОДА.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

Вже не вперше поліція отримує повідомлення про замінування адміністративних будівель в місті. Сьогодні зловмисники повідомили про замінування ОДА.

Рекомендуємо

Через це всіх робітників з будівлі було евакуйовано, а на місці розпочали перевірку фахівці-вибухотехніки й кінологи.

Як і минулого разу, інформація не підтвердилася. Поліція розпочала пошуки “гумориста-мінувальника”.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів