В Сумській області розпочав роботу енергетичний штаб ОВА

В Сумській області розпочав роботу енергетичний штаб ОВА.

Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.

У Сумській ОВА створено спеціальний енергетичний штаб з метою оперативного реагування на можливі кризові ситуації в енергетиці області.

Рекомендуємо

Головне завдання штабу забезпечити нормальні умови для населення у випадку обмеження або відключення електроенергії.

Очолює штаб заступниця начальника ОВА Марія Зонова.

У відповідальності штабу також знаходиться координація евакуації населення, питання безпеки як населення, так і об’єктів критичної інфраструктури, сталої роботи транспорту та ін.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів