В Сумській області розпочав роботу енергетичний штаб ОВА.
Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.
У Сумській ОВА створено спеціальний енергетичний штаб з метою оперативного реагування на можливі кризові ситуації в енергетиці області.
Рекомендуємо
Головне завдання штабу забезпечити нормальні умови для населення у випадку обмеження або відключення електроенергії.
Очолює штаб заступниця начальника ОВА Марія Зонова.
У відповідальності штабу також знаходиться координація евакуації населення, питання безпеки як населення, так і об’єктів критичної інфраструктури, сталої роботи транспорту та ін.




