В центральній лікарні Сум все ж таки зробили укриття

В центральній лікарні Сум все ж таки зробили укриття.

Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.

За період з лютого 2022 та до сьогодні в Сумах витратили 69 млн.грн на створення укриттів у лікарнях.

Рекомендуємо

В Центральній міській лікарні м.Суми також закінчили ремонт протирадіаційного укриття, яке будуть використовувати в період повітряної тривоги.

В планах на 2024 рік облаштувати укриття ще у двох закладах міста.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів