В центральній лікарні Сум все ж таки зробили укриття.
Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.
За період з лютого 2022 та до сьогодні в Сумах витратили 69 млн.грн на створення укриттів у лікарнях.
Рекомендуємо
В Центральній міській лікарні м.Суми також закінчили ремонт протирадіаційного укриття, яке будуть використовувати в період повітряної тривоги.
В планах на 2024 рік облаштувати укриття ще у двох закладах міста.




