Україна розпочала процес впровадження електронних протоколів для фіксації порушень правил дорожнього руху.
Про це інформує ГУНП, пишуть Суми24.
За даними Національної поліції, нова система дозволить автоматизувати процес документування адміністративних правопорушень і зменшити час, необхідний на оформлення. Електронні протоколи будуть мати таку ж юридичну силу, як і традиційні паперові.
Рекомендуємо
Поліцейські будуть роздруковувати протоколи у двох примірниках, один з яких передаватиметься водію, а інший залишатиметься у поліції для подальшого направлення до суду.
Електронні протоколи забезпечать завантаження даних через додаток “ДІЯ” та покращать якість документування, виключаючи фактор нерозбірливого почерку.




