В Україні розпочав роботу е-кабінет вступника: він доступний лише 1 місяць

Електронні кабінети для абітурієнтів вже в дії! Починаючи з 2 липня 2024 року, о 17:58, майбутні студенти можуть реєструватися в спеціальній системі, що працюватиме до 31 липня.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України, пишуть Суми24.

“Не забудьте запам’ятати електронну пошту, вказану під час реєстрації, адже вона знадобиться вам для входу в кабінет” – наголошують у МОЗ.

Рекомендуємо

Щоб зареєструватися, абітурієнтам потрібно вказати дані атестата про загальну середню освіту та один із сертифікатів ЗНО або НМТ. Якщо сертифікатів немає, обирайте опцію “Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)” і реєструйте кабінет за допомогою документа, що посвідчує особу.

Е-кабінети можуть бути зареєстровані лише, якщо атестат виданий після 1998 року. В іншому випадку доведеться подавати паперову заяву до закладу освіти.

Після активації електронного кабінету не забудьте вказати свій номер телефону, завантажити кольорову фотографію та фотокопію додатка до атестата.

Подати заяву на вступ до вишу та документи можна буде з 19 до 31 липня.

Нагадаємо, що заклади професійної освіти вже розпочали свою вступну кампанію.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів