Вчора рашисти вбили двох та поранили 20 осіб під час ракетного обстрілу Сум.
Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Вчора рашисти завдали нового ракетного удару по мирному місту. Внаслідок цього зруйновано будівлі ПТО та два гуртожитки.
Рекомендуємо
Загинуло дві особи, поранено 20 осіб, троє з них досі у лікарні.
101 поліціянт, 22 нацгвардійці та 34 рятівники ДСНС та 6 одиниць техніки ДСНС залучені до ліквідації наслідків ракетного удару по Сумах.
росія – країна-терорист!




