Вчора сумська “Вікторія” перемогла кременчуцький “Кремень”

14 жовтня футболісти сумської команди “Вікторія” нарешті здобули довгоочікувану перемогу в матчі 12-го туру Першої ліги України.

Про це інформує ФК “Вікторія”, пишуть Суми24.

Після серії з п’яти ігор без перемог, команда змогла повернути собі впевненість, здолавши на виїзді кременчуцький “Кремень” із рахунком 3:0.

Рекомендуємо

Поєдинок відбувся у місті Карлівка на Полтавщині. Вже на стартових хвилинах Руслан Паламар забив перший гол. У другому таймі забиті м’ячі від Максима Чеглова (на 50-й хвилині) та Назара Нича (на 90+3 хвилині) закріпили переможний результат.

Завдяки цій звитязі, “Вікторія” збільшила свій актив до 16 очок та піднялася на четверту сходинку турнірної таблиці. У команди ще є гра в запасі проти “Кременя”.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів