14 жовтня футболісти сумської команди “Вікторія” нарешті здобули довгоочікувану перемогу в матчі 12-го туру Першої ліги України.
Про це інформує ФК “Вікторія”, пишуть Суми24.
Після серії з п’яти ігор без перемог, команда змогла повернути собі впевненість, здолавши на виїзді кременчуцький “Кремень” із рахунком 3:0.
Рекомендуємо
Поєдинок відбувся у місті Карлівка на Полтавщині. Вже на стартових хвилинах Руслан Паламар забив перший гол. У другому таймі забиті м’ячі від Максима Чеглова (на 50-й хвилині) та Назара Нича (на 90+3 хвилині) закріпили переможний результат.
Завдяки цій звитязі, “Вікторія” збільшила свій актив до 16 очок та піднялася на четверту сходинку турнірної таблиці. У команди ще є гра в запасі проти “Кременя”.




