Після чергового обміну полоненими додому повертаються два військових з Сумщини.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Після майже трьох із половиною років російського полону додому повертається мешканець Роменського району. Його ім’я наразі не розголошується, проте вже відомо, що після курсу реабілітації він возз’єднається з рідними. Про цю подію повідомила очільниця Роменської районної військової адміністрації Валентина Назаренко.
Ще одне повернення — це справжнє свято для родини з Охтирського району. Сергій Іванович Наріжний, який служив у лавах прикордонної служби, нарешті вдома. У 2023 році, під час виконання бойового завдання, його бронетехніка потрапила під ворожий обстріл. Тоді тіло військового не було знайдено, і тривалий час вважалося, що він зник безвісти. Згодом стало відомо, що Сергій потрапив у полон.
Це вже друга важка сторінка в історії родини Наріжних. У 2017 році під час виконання бойових дій в АТО на Донеччині загинув син родини — Максим Наріжний. Він ніс службу у 46-му окремому батальйоні спецпризначення «Донбас-Україна» у складі 54-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Героя поховали на Алеї почесних громадян Центрального кладовища в Сумах.
За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, 4 липня 2025 року з російського полону повернулися українські оборонці, які боронили державу в найгарячіших точках: у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях, а також у Маріуполі. Серед них — бійці ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники, військові Державної спецслужби транспорту, а також цивільні.
«Сьогодні ми провели чергову фазу обміну. Було звільнено українців, які перебували у важкому стані, зокрема поранених, тяжкохворих і молодих — до 25 років», — зазначили у Координаційному штабі.




